Data Liga
No
Kategori
Klub 1
Jam
Klub 2
1
Africa - Africa U23 Cup of Nations
Nigeria U23
22:00
Libya U23
2
Africa - Africa U23 Cup of Nations
Nigeria U23
22:00
Libya U23
3
Africa - Africa U23 Cup of Nations
Nigeria U23
22:00
Libya U23
4
Albania - 1st Division
Oriku
21:00
Lushnja
5
Albania - 1st Division
Vora
21:00
Burreli
6
Albania - 1st Division
Turbina Cerrik
21:00
Apolonia Fier
7
Albania - 1st Division
Iliria Fushe-Kruje
21:00
Shenkolli
8
Albania - 1st Division
Turbina Cerrik
21:00
Apolonia Fier
9
Albania - 1st Division
Elbasani
21:00
Tomori Berat
10
Albania - 1st Division
Iliria Fushe-Kruje
21:00
Shenkolli
11
Albania - 1st Division
Vora
21:00
Burreli
12
Albania - 1st Division
Vllaznia Shkoder
21:00
Beselidhja Lezhe
13
Albania - 1st Division
Dinamo Tirana
21:00
Korabi Peshkopi
14
Albania - 1st Division
Elbasani
21:00
Tomori Berat
15
Albania - 1st Division
Bylis
21:00
Egnatia Rrogozhine
16
Albania - 1st Division
Oriku
21:00
Lushnja
17
Albania - 1st Division
Iliria Fushe-Kruje
21:00
Shenkolli
18
Albania - 1st Division
Dinamo Tirana
21:00
Korabi Peshkopi
19
Albania - 1st Division
Bylis
21:00
Egnatia Rrogozhine
20
Albania - 1st Division
Oriku
21:00
Lushnja
21
Albania - 1st Division
Vllaznia Shkoder
21:00
Beselidhja Lezhe
22
Albania - 1st Division
Vora
21:00
Burreli
23
Albania - 1st Division
Bylis
21:00
Egnatia Rrogozhine
24
Albania - 1st Division
Turbina Cerrik
21:00
Apolonia Fier
25
Albania - 1st Division
Elbasani
21:00
Tomori Berat
26
Albania - 1st Division
Vllaznia Shkoder
21:00
Beselidhja Lezhe
27
Albania - 1st Division
Dinamo Tirana
21:00
Korabi Peshkopi
28
Albania - Superliga
Tirana
23:00
Laci
29
Albania - Superliga
Teuta Durres
23:00
Kastrioti Kruje
30
Albania - Superliga
Kukesi
00:00
Partizani Tirana
31
Albania - Superliga
Kukesi
00:00
Partizani Tirana
32
Albania - Superliga
Teuta Durres
23:00
Kastrioti Kruje
33
Albania - Superliga
Luftetari Gjir…
20:00
Skenderbeu Korce
34
Albania - Superliga
Luftetari Gjir…
20:00
Skenderbeu Korce
35
Albania - Superliga
Tirana
23:00
Laci
36
Albania - Superliga
Teuta Durres
23:00
Kastrioti Kruje
37
Albania - Superliga
Tirana
23:00
Laci
38
Albania - Superliga
Luftetari Gjir…
20:00
Skenderbeu Korce
39
Albania - Superliga
Kukesi
00:00
Partizani Tirana
40
Algeria - Ligue 1
Belouizdad
21:00
CS Constantine
41
Algeria - Ligue 1
USM Bel Abbes
22:00
NA Hussein Dey
42
Algeria - Ligue 1
Belouizdad
21:00
CS Constantine
43
Algeria - Ligue 1
USM Bel Abbes
22:00
NA Hussein Dey
44
Algeria - Ligue 1
Belouizdad
21:00
CS Constantine
45
Algeria - Ligue 1
USM Bel Abbes
22:00
NA Hussein Dey
46
Algeria - U21 League 1
CR Belouizdad U21
18:00
CS Constantine U21
47
Algeria - U21 League 1
CR Belouizdad U21
18:00
CS Constantine U21
48
Algeria - U21 League 1
CR Belouizdad U21
18:00
CS Constantine U21
49
Argentina - Copa Argentina
Talleres de Co…
04:10
Deportivo Lafe…
50
Argentina - Copa Argentina
Talleres de Co…
04:10
Deportivo Lafe…
51
Argentina - Copa Argentina
Talleres de Co…
04:10
Deportivo Lafe…
52
Argentina - Primera C
Sportivo Barracas
02:00
Canuelas
53
Argentina - Primera C
El Porvenir
02:00
Leandro Nicefo…
54
Argentina - Primera C
Sportivo Barracas
02:00
Canuelas
55
Argentina - Primera C
El Porvenir
02:00
Leandro Nicefo…
56
Argentina - Primera C
Sportivo Barracas
02:00
Canuelas
57
Argentina - Primera C
El Porvenir
02:00
Leandro Nicefo…
58
Australia - Victoria NPL 2
Bulleen Lions
16:30
Melbourne Vict…
59
Australia - Victoria NPL 2
Bulleen Lions
16:30
Melbourne Vict…
60
Australia - Victoria NPL 2
Bulleen Lions
16:30
Melbourne Vict…
61
Belgium - Reserve Pro League Cup
Genk Res.
02:00
Club Brugge Res.
62
Belgium - Reserve Pro League Cup
Genk Res.
02:00
Club Brugge Res.
63
Belgium - Reserve Pro League Cup
AS Eupen Res.
02:00
Westerlo Res.
64
Belgium - Reserve Pro League Cup
Anderlecht Res.
02:00
OH Leuven Res.
65
Belgium - Reserve Pro League Cup
Standard Lieg…
01:30
Sporting Charl…
66
Belgium - Reserve Pro League Cup
AS Eupen Res.
02:00
Westerlo Res.
67
Belgium - Reserve Pro League Cup
Anderlecht Res.
02:00
OH Leuven Res.
68
Belgium - Reserve Pro League Cup
Standard Lieg…
01:30
Sporting Charl…
69
Belgium - Reserve Pro League Cup
Standard Lieg…
01:30
Sporting Charl…
70
Belgium - Reserve Pro League Cup
Anderlecht Res.
02:00
OH Leuven Res.
71
Belgium - Reserve Pro League Cup
AS Eupen Res.
02:00
Westerlo Res.
72
Belgium - Reserve Pro League Cup
Genk Res.
02:00
Club Brugge Res.
73
Brazil - Paranaense 1
Parana
06:00
Cascavel CR
74
Brazil - Paranaense 1
Parana
06:00
Cascavel CR
75
Brazil - Paranaense 1
Parana
06:00
Cascavel CR
76
Colombia - Primera A
America de Cali
06:00
Jaguares de Co…
77
Colombia - Primera A
Patriotas Boyaca
05:30
La Equidad
78
Colombia - Primera A
Santa Fe
08:00
Once Caldas
79
Colombia - Primera A
Santa Fe
08:00
Once Caldas
80
Colombia - Primera A
America de Cali
06:00
Jaguares de Co…
81
Colombia - Primera A
Santa Fe
08:00
Once Caldas
82
Colombia - Primera A
Patriotas Boyaca
05:30
La Equidad
83
Colombia - Primera A
Patriotas Boyaca
05:30
La Equidad
84
Colombia - Primera A
America de Cali
06:00
Jaguares de Co…
85
Colombia - Primera B
Real Cartagena
03:15
Boyaca Chico
86
Colombia - Primera B
Real Cartagena
03:15
Boyaca Chico
87
Colombia - Primera B
Real Cartagena
03:15
Boyaca Chico
88
Costa Rica - Primera Division
Herediano
07:00
Alajuelense
89
Costa Rica - Primera Division
Herediano
07:00
Alajuelense
90
Costa Rica - Primera Division
Herediano
07:00
Alajuelense
91
England - Professional Development League
Bristol City U23
20:00
Burnley U23
92
England - Professional Development League
Colchester Uni…
02:00
Leeds United U23
93
England - Professional Development League
Crystal Palace U23
20:00
Sheffield Unit…
94
England - Professional Development League
Charlton Athle…
20:00
Hull City U23
95
England - Professional Development League
Crystal Palace U23
20:00
Sheffield Unit…
96
England - Professional Development League
Bristol City U23
20:00
Burnley U23
97
England - Professional Development League
Cardiff City U23
20:00
Crewe Alexandr…
98
England - Professional Development League
Charlton Athle…
20:00
Hull City U23
99
England - Professional Development League
Cardiff City U23
20:00
Crewe Alexandr…
100
England - Professional Development League
Colchester Uni…
02:00
Leeds United U23
101
England - Professional Development League
Bristol City U23
20:00
Burnley U23
102
England - Professional Development League
Crystal Palace U23
20:00
Sheffield Unit…
103
England - Professional Development League
Colchester Uni…
02:00
Leeds United U23
104
England - Professional Development League
Cardiff City U23
20:00
Crewe Alexandr…
105
England - Professional Development League
Charlton Athle…
20:00
Hull City U23
106
Europe - EC Qualification
Andorra
02:45
Albania
107
Europe - EC Qualification
Turkey
00:00
Moldova
108
Europe - EC Qualification
France
02:45
Iceland
109
Europe - EC Qualification
Andorra
02:45
Albania
110
Europe - EC Qualification
Andorra
02:45
Albania
111
Europe - EC Qualification
France
02:45
Iceland
112
Europe - EC Qualification
Luxembourg
02:45
Ukraine
113
Europe - EC Qualification
Portugal
02:45
Serbia
114
Europe - EC Qualification
Kosovo
02:45
Bulgaria
115
Europe - EC Qualification
Montenegro
02:45
England
116
Europe - EC Qualification
Luxembourg
02:45
Ukraine
117
Europe - EC Qualification
Portugal
02:45
Serbia
118
Europe - EC Qualification
France
02:45
Iceland
119
Europe - EC Qualification
Kosovo
02:45
Bulgaria
120
Europe - EC Qualification
Montenegro
02:45
England
121
Europe - EC Qualification
Turkey
00:00
Moldova
122
Europe - EC Qualification
Montenegro
02:45
England
123
Europe - EC Qualification
Luxembourg
02:45
Ukraine
124
Europe - EC Qualification
Turkey
00:00
Moldova
125
Europe - EC Qualification
Kosovo
02:45
Bulgaria
126
Europe - EC Qualification
Portugal
02:45
Serbia
127
Europe - U20 Elite League
Czech Republic U20
23:00
Netherlands U20
128
Europe - U20 Elite League
Czech Republic U20
23:00
Netherlands U20
129
Europe - U20 Elite League
Czech Republic U20
23:00
Netherlands U20
130
Europe - UEFA U17 Championship
Kosovo U17
17:00
Ukraine U17
131
Europe - UEFA U17 Championship
Spain U17
20:00
Greece U17
132
Europe - UEFA U17 Championship
Kosovo U17
17:00
Ukraine U17
133
Europe - UEFA U17 Championship
Kosovo U17
17:00
Ukraine U17
134
Europe - UEFA U17 Championship
Spain U17
20:00
Greece U17
135
Europe - UEFA U17 Championship
Spain U17
20:00
Greece U17
136
Germany - 3. Liga
Zwickau
01:00
Energie Cottbus
137
Germany - 3. Liga
Zwickau
01:00
Energie Cottbus
138
Germany - 3. Liga
Zwickau
01:00
Energie Cottbus
139
Germany - Regionalliga
Lubeck
02:15
Havelse
140
Germany - Regionalliga
Lubeck
02:15
Havelse
141
Germany - Regionalliga
Lubeck
02:15
Havelse
142
Israel - Liga Leumit
Hapoel Kfar Saba
00:00
Maccabi Ahi Na…
143
Israel - Liga Leumit
Hapoel Acre
00:00
Sektzia Nes Tziona
144
Israel - Liga Leumit
Hapoel Acre
00:00
Sektzia Nes Tziona
145
Israel - Liga Leumit
Hapoel Ashkelon
00:00
Hapoel Ramat H…
146
Israel - Liga Leumit
Hapoel Ashkelon
00:00
Hapoel Ramat H…
147
Israel - Liga Leumit
Hapoel Acre
00:00
Sektzia Nes Tziona
148
Israel - Liga Leumit
Hapoel Kfar Saba
00:00
Maccabi Ahi Na…
149
Israel - Liga Leumit
Hapoel Kfar Saba
00:00
Maccabi Ahi Na…
150
Israel - Liga Leumit
Hapoel Ashkelon
00:00
Hapoel Ramat H…
151
Kazakhstan - Cup
Ekibastuz
15:00
Ruzaevka
152
Kazakhstan - Cup
Kyzyl-Zhar
15:00
Altay
153
Kazakhstan - Cup
Ekibastuz
15:00
Ruzaevka
154
Kazakhstan - Cup
Kyzyl-Zhar
15:00
Altay
155
Kazakhstan - Cup
Kyzyl-Zhar
15:00
Altay
156
Kazakhstan - Cup
Ekibastuz
15:00
Ruzaevka
157
Malta - First Division Women
Hibernians
02:15
Kirkop United
158
Malta - First Division Women
Mgarr United
02:15
Birkirkara
159
Malta - First Division Women
Hibernians
02:15
Kirkop United
160
Malta - First Division Women
Fgura United
02:15
Mosta
161
Malta - First Division Women
Mgarr United
02:15
Birkirkara
162
Malta - First Division Women
Fgura United
02:15
Mosta
163
Malta - First Division Women
Mgarr United
02:15
Birkirkara
164
Malta - First Division Women
Fgura United
02:15
Mosta
165
Malta - First Division Women
Hibernians
02:15
Kirkop United
166
Mexico - Liga MX Femenil
Lobos BUAP
05:00
Pumas UNAM
167
Mexico - Liga MX Femenil
Lobos BUAP
05:00
Pumas UNAM
168
Mexico - Liga MX Femenil
Lobos BUAP
05:00
Pumas UNAM
169
N/C America - CONCACAF Nations League Qualificatio
Barbados
07:00
Nicaragua
170
N/C America - CONCACAF Nations League Qualificatio
Barbados
07:00
Nicaragua
171
N/C America - CONCACAF Nations League Qualificatio
Barbados
07:00
Nicaragua
172
N/C America - CONCACAF U17
Guadeloupe U17
01:00
Aruba U17
173
N/C America - CONCACAF U17
Bahamas U17
03:30
Saint Martin U17
174
N/C America - CONCACAF U17
Guadeloupe U17
01:00
Aruba U17
175
N/C America - CONCACAF U17
Bahamas U17
03:30
Saint Martin U17
176
N/C America - CONCACAF U17
Guadeloupe U17
01:00
Aruba U17
177
N/C America - CONCACAF U17
Bahamas U17
03:30
Saint Martin U17
178
Netherlands - Eerste Divisie
Ajax II
02:00
Utrecht II
179
Netherlands - Eerste Divisie
AZ II
02:00
PSV II
180
Netherlands - Eerste Divisie
Ajax II
02:00
Utrecht II
181
Netherlands - Eerste Divisie
AZ II
02:00
PSV II
182
Netherlands - Eerste Divisie
AZ II
02:00
PSV II
183
Netherlands - Eerste Divisie
Ajax II
02:00
Utrecht II
184
Netherlands - Reserve League
Dordrecht Res.
00:30
NAC Res.
185
Netherlands - Reserve League
NEC Res.
19:30
Twente Res.
186
Netherlands - Reserve League
Eindhoven Res.
00:30
Go Ahead Eagle…
187
Netherlands - Reserve League
Eindhoven Res.
00:30
Go Ahead Eagle…
188
Netherlands - Reserve League
Dordrecht Res.
00:30
NAC Res.
189
Netherlands - Reserve League
NEC Res.
19:30
Twente Res.
190
Netherlands - Reserve League
NEC Res.
19:30
Twente Res.
191
Netherlands - Reserve League
Eindhoven Res.
00:30
Go Ahead Eagle…
192
Netherlands - Reserve League
Dordrecht Res.
00:30
NAC Res.
193
Panama - Liga Nacional de Ascenso
Leones de America
09:00
Atletico Chiriqui
194
Panama - Liga Nacional de Ascenso
Leones de America
09:00
Atletico Chiriqui
195
Panama - Liga Nacional de Ascenso
Leones de America
09:00
Atletico Chiriqui
196
Panama - LPF
Costa del Este
06:00
Sporting San M…
197
Panama - LPF
Independiente
06:00
San Francisco
198
Panama - LPF
Costa del Este
06:00
Sporting San M…
199
Panama - LPF
Independiente
06:00
San Francisco
200
Panama - LPF
Costa del Este
06:00
Sporting San M…
201
Panama - LPF
Independiente
06:00
San Francisco
202
Paraguay - Division Profesional
Olimpia
06:30
Nacional
203
Paraguay - Division Profesional
Olimpia
06:30
Nacional
204
Paraguay - Division Profesional
Olimpia
06:30
Nacional
205
Peru - Primera Division
Real Garcilaso
06:15
Deportivo Bina…
206
Peru - Primera Division
Real Garcilaso
06:15
Deportivo Bina…
207
Peru - Primera Division
UTC Cajamarca
03:30
Sport Huancayo
208
Peru - Primera Division
UTC Cajamarca
03:30
Sport Huancayo
209
Peru - Primera Division
UTC Cajamarca
03:30
Sport Huancayo
210
Peru - Primera Division
Real Garcilaso
06:15
Deportivo Bina…
211
Scotland - SPFL Reserve League
Kilmarnock Res.
21:00
Greenock Morto…
212
Scotland - SPFL Reserve League
St. Johnstone Res.
21:00
Hamilton Acade…
213
Scotland - SPFL Reserve League
Hibernian Res.
20:00
Ross County Res.
214
Scotland - SPFL Reserve League
Falkirk Res.
21:00
Rangers Res.
215
Scotland - SPFL Reserve League
Partick Thistl…
21:00
Queen of the S…
216
Scotland - SPFL Reserve League
St. Mirren Res.
21:00
Motherwell Res.
217
Scotland - SPFL Reserve League
Dundee United Res.
21:00
Dunfermline Res.
218
Scotland - SPFL Reserve League
Hibernian Res.
20:00
Ross County Res.
219
Scotland - SPFL Reserve League
St. Mirren Res.
21:00
Motherwell Res.
220
Scotland - SPFL Reserve League
Partick Thistl…
21:00
Queen of the S…
221
Scotland - SPFL Reserve League
Kilmarnock Res.
21:00
Greenock Morto…
222
Scotland - SPFL Reserve League
St. Mirren Res.
21:00
Motherwell Res.
223
Scotland - SPFL Reserve League
Falkirk Res.
21:00
Rangers Res.
224
Scotland - SPFL Reserve League
Dundee United Res.
21:00
Dunfermline Res.
225
Scotland - SPFL Reserve League
Partick Thistl…
21:00
Queen of the S…
226
Scotland - SPFL Reserve League
St. Johnstone Res.
21:00
Hamilton Acade…
227
Scotland - SPFL Reserve League
Hibernian Res.
20:00
Ross County Res.
228
Scotland - SPFL Reserve League
St. Johnstone Res.
21:00
Hamilton Acade…
229
Scotland - SPFL Reserve League
Dundee United Res.
21:00
Dunfermline Res.
230
Scotland - SPFL Reserve League
Falkirk Res.
21:00
Rangers Res.
231
Scotland - SPFL Reserve League
Kilmarnock Res.
21:00
Greenock Morto…
232
Scotland - SPFL Reserve League 2
Stirling Albio…
03:00
Albion Rovers Res.
233
Scotland - SPFL Reserve League 2
Ayr United Res.
02:30
Raith Rovers Res.
234
Scotland - SPFL Reserve League 2
Stirling Albio…
03:00
Albion Rovers Res.
235
Scotland - SPFL Reserve League 2
Ayr United Res.
02:30
Raith Rovers Res.
236
Scotland - SPFL Reserve League 2
Ayr United Res.
02:30
Raith Rovers Res.
237
Scotland - SPFL Reserve League 2
Stirling Albio…
03:00
Albion Rovers Res.
238
South America - Sudamericano U17
Brazil U17
07:30
Uruguay U17
239
South America - Sudamericano U17
Brazil U17
07:30
Uruguay U17
240
South America - Sudamericano U17
Brazil U17
07:30
Uruguay U17
241
South America - Sudamericano U17
Bolivia U17
05:10
Venezuela U17
242
South America - Sudamericano U17
Bolivia U17
05:10
Venezuela U17
243
South America - Sudamericano U17
Bolivia U17
05:10
Venezuela U17
244
Spain - Segunda Division
Mallorca
03:00
Real Zaragoza
245
Spain - Segunda Division
Mallorca
03:00
Real Zaragoza
246
Spain - Segunda Division
Mallorca
03:00
Real Zaragoza
247
Sweden - U21 League
AFC Eskilstuna U21
22:00
IFK Norrkoping U21
248
Sweden - U21 League
AFC Eskilstuna U21
22:00
IFK Norrkoping U21
249
Sweden - U21 League
AFC Eskilstuna U21
22:00
IFK Norrkoping U21
250
Tahiti - Ligue 1
Tiare Tahiti
07:00
Taiarapu
251
Tahiti - Ligue 1
Tiare Tahiti
07:00
Taiarapu
252
Tahiti - Ligue 1
Tiare Tahiti
07:00
Taiarapu
253
USA - NPSL
AS Los Angeles
09:30
Oxnard Guerreros
254
USA - NPSL
AS Los Angeles
09:30
Oxnard Guerreros
255
USA - NPSL
AS Los Angeles
09:30
Oxnard Guerreros
256
Venezuela - Segunda Division
Ciudad Vinotinto
02:00
Dinamo Puerto …
257
Venezuela - Segunda Division
Ciudad Vinotinto
02:00
Dinamo Puerto …
258
Venezuela - Segunda Division
Atletico Furrial
02:30
Libertador
259
Venezuela - Segunda Division
Atletico Furrial
02:30
Libertador
260
Venezuela - Segunda Division
Ciudad Vinotinto
02:00
Dinamo Puerto …
261
Venezuela - Segunda Division
Atletico Furrial
02:30
Libertador
262
World - China Cup
Loser Semi-final 1
14:30
Loser Semi-final 2
263
World - China Cup
Winner Semi-Final 1
18:35
Winner Semi-Final 2
264
World - China Cup
Loser Semi-final 1
14:30
Loser Semi-final 2
265
World - China Cup
Winner Semi-Final 1
18:35
Winner Semi-Final 2
266
World - China Cup
Winner Semi-Final 1
18:35
Winner Semi-Final 2
267
World - China Cup
Loser Semi-final 1
14:30
Loser Semi-final 2
268
World - Club Friendlies
Norrkoping
19:00
Rosenborg
269
World - Club Friendlies
Norrkoping
19:00
Rosenborg
270
World - Club Friendlies
Norrkoping
19:00
Rosenborg
271
World - Friendlies - Friendlies 1
Myanmar
23:45
Indonesia
272
World - Friendlies - Friendlies 1
Myanmar
23:45
Indonesia
273
World - Friendlies - Friendlies 1
Myanmar
23:45
Indonesia
274
World - Friendlies - Friendlies 2
Azerbaijan
21:00
Lithuania
275
World - Friendlies - Friendlies 2
Azerbaijan
21:00
Lithuania
276
World - Friendlies - Friendlies 2
Azerbaijan
21:00
Lithuania